Centrum Usług Sieciowych

O firmie

Firma CUS istnieje na polskim rynku od 2004 roku. W tym czasie zbudowała markę oferującą profesjonalne i kompleksowe systemy zabezpieczeń budynków wielomieszkaniowych, osiedli, terenów zamkniętych i otwartych a także dla biur i firm. Dzięki współpracy z zaufanymi partnerami zyskaliśmy ogromne doświadczenie. Pozwala nam to zaoferować najnowocześniejsze i najwyższej jakości rozwiązania gwarantujące najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Image
Bezpieczeństwo IT

Z nami możesz poczuć się bezpiecznie w sieci

Na co dzień spotykamy się z ogromną ilością zagrożeń czyhających na nasze bezpieczeństwo. Na porządku dziennym jest handel kradzionymi danymi osobowymi. Przestępcy sprytnie wykorzystują luki w zabezpieczeniach aby się wzbogacić. Ochrona firmowych zasobów sieciowych nie jest zadaniem łatwym. Dlatego wychodzi do Państwa z ofertą mającą na celu przygotowanie dla Państwa kompleksowych rozwiązań zwiększających poziom bezpieczeństwa.

Nasza oferta

Sprawdź co mamy dla Ciebie

Zabezpieczymy każdy element Twojej infrastruktury informatycznej począwszy od telefonu komórkowego, poprzez stacje robocze a skończywszy na zaawansowanych rozwiązaniach monitoringu połączonymi z nowoczesnymi rozwiązaniami IOT.

Monitoring

Oferujemy kompletne rozwiązania do monitoringu dla biur, magazynów, dużych przedsiębiorstw, domów prywatnych a także dla całych osiedli.

Systemy dostępu

Ochrona obiektów poprzez wdrożenie zaawansowanych, inteligentnych systemów kontroli dostępu wzmocnią Twoje bezpieczeństwo.

Serwery

Pełna oferta rozwiązań serwerowych dla firm. Oferujemy elastyczne rozwiązania zaspakajające potrzeby każdego przedsiębiorstwa od prostych serwerów plików NAS po zaawansowane rozwiązania macierzowe.

999+

Realizacji

24+

Zawartych umów

120+

Sprzedaży

10

Pracowników

Nasze realizacje – sprawdź nasze ostatnie prace

Posiadamy wieloletnie doświadczenie poparte setkami wdrożeń u naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z niektórymi z nich.

Zacznij współpracować z nami

Nie musisz szukać dalej! Skonsultuj się z naszym biurem aby umówić się na spotkanie dotyczące współpracy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nie zwlekaj – dzwoń.
Jak działamy?

Kompleksowe rozwiązania technologiczne

Dzięki kompletnej ofercie sprzętowo – softwareowej jaką posiadamy nie musisz współpracować z wieloma firmami. Wystarczy omówić i zlecić zakres działań a my wszystkim się zajmiemy nie angażując Twojego cennego czasu podczas realizacji projektu. U nas znajdziesz zarówno sprzęt, oprogramowanie a także kompetencje.

Nasz zespół inżynierów znajdzie rozwiązanie Twojego problemu.

Image