Antywirusy

Oferujemy kompleksową ochronę zarówno całych sieci poprzez zastosowanie urządzeń UTM a także ochronę poszczególnych stanowisk, serwerów i urządzeń mobilnych.

Realne zagrożenie

Codziennie dochodzi do milionów incydentów w całym świecie IT. Celem ataków są dane zgromadzone na dyskach użytkowników i na serwerach. Dane ulegają usunięciu lub zaszyfrowaniu a atakujący żąda wysokiej kwoty okupu w bitcoinach.

Zagrożenia te pochodzące z Internetu to nie tylko klasyczne wirusy. Istnieje wiele innych zagrożeń pochodzących z sieci Internet, które mogą zainfekować urządzenia i dać cyberprzestępcom dostęp do Twoich danych osobowych. Potrzebujesz ochrony przed wszystkimi tymi zagrożeniami.

Antywirusy
Antywirusy

Brak aktywnej i aktualnej ochrony to narażanie firmy na poważne konsekwencje finansowe i prawne. Nasi eksperci wykonają audyt bezpieczeństwa w celu zaproponowania najlepszego rozwiązania dla Ciebie. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami jeszcze dziś.

Wdrożenie rozwiązania oraz wsparcie

Zapewniamy nie tylko wdrożenie odpowiedniego rozwiązania adekwatnego do Twoich potrzeb ale także zapewniamy wsparcie eksperta na każdym etapie realizacji projektu. Zapewniamy konsultacje i dedykowanego specjalistę, który odpowie na Państwa pytania i rozwieje wątpliwości.

Rozwiązania

Oprócz klasycznego oprogramowania antywirusowego zawierające wielopoziomowe zabezpieczenia w postaci skanera AV, firewalla, sandbox i wiele innych nowoczesnych technologii oferujemy rozwiązania typu UTM, które na styku twojej sieci będzie filtrowało wszelkie zagrożenia napływające z zewnątrz. Oferujemy także oprogramowanie, którym zarządza się centralnie z dowolnego miejsca. Umożliwia ono monitorowanie stanu każdego urządzenia w sieci. Dzięki temu będą Państwo informowani o lukach w zabezpieczeniach zanim jeszcze nastąpi realne zagrożenie. A wdrożenie zabezpieczeń nastąpi automatycznie dzięki szybkim aktualizacjom.

Nowoczesne inteligentne rozwiązania umożliwiają zablokowanie oprogramowania, które w systemie zachowuje się podejrzanie nawet jeśli nie jest z definicji zaliczane do wirusa. Dzięki takim rozwiązaniom Twój system informatyczny pozostanie zawsze bezpieczny.

W ramach wdrożonych zabezpieczeń antywirusowych możemy wdrożyć także bezpieczny system backupu, który będzie dodatkowym zabezpieczeniem na wypadek awarii.

Antywirusy